درباره ما

درباره ما

امروزه پیشرفت های تکنولوژی و استفاده از اینترنت و گسترش آن، راه حل بسیار مفید و آسانی جهت دسترسی به انواع اطلاعات و خدمات می باشد که در این خصوص خریدهای اینترنتی با توجه به صرفه جویی بسیارعالی در زمان و هزینه ها ، می تواند طیف وسیعی از بهترین کالاها را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد .

در این راستا شرکت مارکت یدک  همگام با تغییر سلیقه مشتریان در خرید کالاها از سبک سنتی به سبک نوین فعالیت خود را بصورت تخصصی در فروش قطعات موتورسیکلت شروع کرده و هدف اصلی خود را صداقت ، انصاف ، کیفیت عالی و مهمتر از همه رضایتمندی مشتریان قرار داده است .

استراتژی مدیران این شرکت خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها می باشد و موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانند، زیرا در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده خواهد بود و لذا بجای صرف بودجه های کلان تبلیغاتی، تمرکز خود را صرف تامین بهترین قطعات و به تبع آن حداکثر رضایت مشتریان می نمایند .

شرکت مارکت یدک با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏ که این امر می تواند اطمینان و اعتماد شما در یک خرید مطمئن  اینترنتی در بستری امن به ارمغان بیاورد .

مدیریت این مجموعه از سال 1377 با تولید برخی از قطعات شرکت ایران دوچرخ فعالیت خود را آغاز نموده و از سال 1381 نیز تامین قطعات برخی از شرکت های تولید موتور سیکلت را بر عهده داشته است لذا با تکیه و افتخار به تجربه و دانش 22 ساله خویش  پذیرای مشتریان محترم می باشد و علت اصلی این کار فراهم کردن فروشگاهی جامع  برای تمامی قطعات و لوازم شامل : لوازم جانبی ،قطعات برقی ، قطعات فنی ،قطعات تزئینی وقطعات ظاهری انواع موتورسیکلت می باشد.

این شرکت با ارائه تنوع بالای قطعات از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و همکاری با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا همه نیازهای مشتریان را در کلیه برندها برآورده سازد. همچنین قیمت‏‌های کاملا مناسب و رقابتی ، همراه با کیفیت مطلوب کالاها از اولویت‏‌های شرکت مارکت یدک محسوب می‌شود. این شرکت با بکارگیری پرسنل باتجربه و مشتری مدار ، با نهایت توان می‏‏‌کوشد کلیه قطعات با مرغوبیت بالا و پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها در اختیار مشتریان قرار گیرد که این موضوع شفافیت درفروش را نشان میدهد بدین صورت شما دقیقا همان کالایی که تصویر آن را دیده اید و مشخصات آن را مطالعه کرده اید دریافت خواهید کرد .

در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، تأمین کالا و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند وتمام تلاش پرسنل این شرکت در راستای ارائه خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند برای مخاطبان خود می باشد لذا مشتریان محترم می توانند جهت موارد مربوط به ثبت سفارشات، پیگیری سفارشات ، سؤالات ، نظرات و پیشنهادات خود ،از طریق انواع راه های ارتباطی مانند : تلفن، ایمیل، فکس و پیامک یا از طریق “صفحه تماس با ما” درصفحه اصلی سایت با ما در ارتباط باشند .